Jesteśmy firmą świadczącą usługi optyczne. Posiadamy produkty tylko najwyższej jakości i od renomowanych producentów. Bogaty asortyment oprawek, soczewek kontaktowych i szkieł okularowych daje możliwość dobrania odpowiedniego modelu dla każdego. Podczas dopasowywania produktów uwzględniamy zarówno rodzaj wady wzroku, jak również funkcjonalność, trendy modowe oraz gust klienta. Posiadamy dwa salony optyczne w Warszawie: na Ursynowie oraz Grochowie. Odwiedź jeden z nich i przekonaj się sam o wysokiej jakości świadczonych usług!

Optyk – refundacja okularów na NFZ

Optyk z podpisaną umową NFZ daje możliwość zrealizowania recepty na okulary. W naszych salonach jest możliwość skorzystania z refundacji i uzyskania odliczeń na szkła korekcyjne lub soczewki kontaktowe. Trzeba pamiętać o kilku istotnych informacjach:

  • do wystawienia odpowiedniej recepty uprawniony jest lekarz, który ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia;
  • kwota zniżki jest uzależniona od wieku osoby ubezpieczonej oraz rodzaju soczewek;
  • należy także uzyskać potwierdzenie recepty w oddziale NFZ.

Po wykonaniu tych kroków, nasz sklep optyczny będzie mógł zrealizować wniosek na zakup okularów, a Ty uzyskasz odpowiednią zniżkę.

Nasz zespół

W naszych salonach pracuje profesjonalny zespół z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w zakresie optyki. Pomagamy w doborze oprawek, szkieł korekcyjnych, soczewek kontaktowych, a także zajmujemy się naprawą oraz konserwacją okularów. Nasz optyk z umową NFZ zrealizuje Twoje recepty na produkty okulistyczne, a także przeprowadzi badania wzroku na specjalistycznym sprzęcie i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Przyjazna atmosfera, kompleksowa obsługa klienta oraz wykwalifikowany zespół to cechy, które charakteryzują naszą firmę. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty lub odwiedzenia jednego z naszych salonów w Warszawie: na Grochowie lub Ursynowie.