Zdarza się, że w wyniku intensywnej eksploatacji okulary ulegną uszkodzeniu. Najczęstszą przyczyną rys, pęknięć czy odprysków są usterki mechaniczne. Upadek z wysokości, nieprawidłowe przechowywanie czy przygniecenie zazwyczaj zostawiają na produkcie trwały ślad. Naprawa opraw okularowych to korzystna opcja, jeśli nie chcesz wymieniać ich na nowe. Usługa jest znacznie tańsza niż inwestycja w nowe okulary. Możesz zlecić ją naszemu optykowi, który serwisuje oprawki okularowe różnych marek. Proces lutowania, klejenia czy malowania przeprowadza z najwyższą starannością, aby oddać Ci produkt odświeżony, w nienagannym stanie technicznym. Naprawa opraw okularowych wykonywana jest ekspresowo w dwóch naszych placówkach — na Grochowie i na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz ich cennikiem:

Okulary-progresywne

NAPRAWIAMY OKULARY SZYBKO I SPRAWNIE

Lutowanie precyzyjne metalu – od 100 zł
Klejenie opraw plastikowych (w miejsce pęknięcia wklejamy 1-3 pręcików które wzmacniają miejsce klejone – 180 zł
Lutowanie Tytanu – 300 zł (7-14 dni)
Malowanie opraw metalowych (zmiana koloru, 14 – 18 dni) – 200 – 300 zł (brak możliwości lakierowania na kolor srebrny i złoty)
Wymiana podnosków/nanośników – 0 – 30 zł
Profilowanie opraw, dopasowywanie – GRATIS
Czyszczenie opraw w myjce ultradźwiękowej – GRATIS

W razie jakichkolwiek pytań na temat usługi naprawy opraw okularowych zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych placówek na terenie Warszawy.