Soczewki kontaktowe są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, dlatego zyskują coraz większą popularność. Umieszcza je się na gałkach ocznych, a dokładniej na filmie łzowym, który pokrywa powierzchnię oczu. Soczewki są zarówno estetyczne, jak również dają bardzo dobre widzenie i nie zniekształcają obrazu. Aby dobrać odpowiedni ich rodzaj, należy udać się do specjalisty, który określi rodzaj wady oraz wykluczy potencjalne przeciwwskazania. Posiadamy szeroki wybór produktów, m.in. takich marek, jak: Alcon, Dailes, Air Optix, Freshlook, PureVision, Soflens, Baush&Lomb, Menicon. Zadbamy o najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojego stylu życia.

Akcesoria potrzebne do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Aby dbać o zdrowie oczu, warto przestrzegać wytycznych producentów soczewek kontaktowych i odpowiednio je pielęgnować. Należy zmieniać je na nowe według zaleconego trybu noszenia. Po każdym użyciu soczewki kontaktowe trzeba dokładnie umyć w specjalnym płynie. Istotne jest także odpowiednie przechowywanie ich. W naszych salonach zaopatrzysz się w akcesoria niezbędne do prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Posiadamy tylko sprawdzone produkty – w pełni bezpieczne i najwyższej jakości.

Dlaczego warto zaopatrzyć się u nas w soczewki kontaktowe?

Specjaliści z naszego zespołu pomogą Ci znaleźć odpowiednie soczewki, dopasowane do Twoich preferencji, stylu życia i wady wzroku. Zawsze służymy fachową radą i odpowiemy na każde pytanie z zakresu optyki. Przekażemy Ci wszystkie najważniejsze informacje dotyczące prawidłowego użytkowania i pielęgnacji soczewek. Jesteśmy partnerami w programie za-kontaktowani.pl. Możesz liczyć na zniżki podczas zakupu zarówno soczewek kontaktowych, jak i okularów korekcyjnych czy oprawek. Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych.