Dzięki temu, że współpracujemy ze wszystkimi producentami soczewek okularowych, każdy z klientów może skorzystać z bogatego asortymentu naszego salonu. Proponujemy wysokiej jakości okulary korekcyjne w konkurencyjnych cenach — niektóre z zestawów, na które składają się oprawki i szkła, kosztują zaledwie 99 złotych!

Na komfort noszenia okularów korekcyjnych wpływają dobrze dobrane szkła oraz oprawki. Muszą one perfekcyjnie pasować do kształtu twarzy i idealnie do niej przylegać. Wiele czynników ma wpływ na wygodę oraz jakość widzenia.

W naszym salonie możesz liczyć na profesjonalną poradę w sprawie doboru okularów korekcyjnych z uwzględnieniem takich elementów jak mostek lub noski, zauszniki, szerokość i grubość całej konstrukcji. Regulujemy je z uwzględnieniem budowy twarzy oraz indywidualnych preferencji. Priorytetem jest, abyś w swoich okularach nie czuł ucisku w żadnym miejscu — na skroniach, za uszami ani na nosie.

Okulary na Ursynowie i Grochowie

Prowadzimy dwa salony sprzedaży, w których możesz zamówić okulary korekcyjne. Jeden z nich znajduje się na Grochowie, drugi na Ursynowie. W każdym z nich czeka na Ciebie profesjonalny zespół doradców oraz optyk realizujący recepty na szkła i doradzający przy wyborze opraw. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące produktu, na który padnie wybór, podpowiemy za co warto dopłacić, a co jest „przereklamowane”.

Współpracujemy z producentami soczewek okularowych: