Okulary korekcyjne mają na celu przede wszystkim niwelować lub zmniejszać skutki wrodzonej bądź nabytej wady wzroku. Dlatego też szkła to najważniejsze ich elementy. Dobór odpowiednich soczewek okularowych jest uzależniony od wady wzroku, stylu życia, rodzaju wykonywanej pracy i codziennych aktywności. Szkła korekcyjne mogą różnić się między sobą konstrukcją, przeznaczeniem, wyglądem i materiałami, z których zostały wykonane. To najpopularniejsza metoda korekcji wzroku. Istotne jest, aby okulary gwarantowały wyraźne widzenie, były trwałe, a zarazem lekkie oraz wygodne.

Dobór okularów korekcyjnych.

Okulary korekcyjne przede wszystkim mają służyć oczom. Szeroki wybór soczewek okularowych w naszych salonach umożliwi dopasowanie odpowiedniego rodzaju w zależności od ich głównego przeznaczenia oraz wady wzroku. Na komfort noszenia okularów korekcyjnych wpływają zarówno dobrze dobrane szkła, jak i oprawki. Zwracamy uwagę na wszystkie istotne elementy: mostek, noski, zauszniki, szerokość oraz grubość całej konstrukcji. Muszą one perfekcyjnie pasować, a także być komfortowe w noszeniu.

Okulary korekcyjne w naszych salonach

W naszych salonach możesz liczyć na profesjonalną poradę w sprawie doboru okularów korekcyjnych. Zapewniamy bogatą ofertę oprawek i szkieł od najlepszych producentów. Pomożemy Ci stworzyć idealne okulary, uwzględniając indywidualne preferencje oraz budowę twarzy. Wyregulujemy je, aby były dla Ciebie wygodne i nie uciskały w żadnym miejscu — na skroniach, za uszami ani na nosie. Odwiedź nas w jednym z dwóch salonów w Warszawie i skorzystaj z naszej pomocy.

Współpracujemy z producentami soczewek okularowych: